Ana Sayfa >> İZMİR 26 Aralık 2016, Pazartesi 15:16

ESHOT'tan açıklama: Brad Pitt, Al Pacino, Tarkan, Ronaldo, Muslera'lı kartlar

ESHOT'tan açıklama: Brad Pitt, Al Pacino, Tarkan, Ronaldo, Muslera'lı kartlarESHOT Genel Müdürlüğü, öğrenci kartı için yapılan online başvuruda “başkasına ait fotoğraf” kullanıldığı tespit edilen kartların iptal edildiğini duyurdu.
Paylaş  
92
83
91
0

Üniversite öğrencisi L.E.M’nin sisteme ünlü futbolcu David Beckham’ın fotoğrafıyla müracaat ederek kart almasıyla gündeme gelen konu hakkında ESHOT’tan açıklama geldi.

ESHOT Genel Müdürlüğü, “Her gün on binlerce adet başvuru talebinin karşılandığı Kart Ünitesi’ndeki arkadaşlarımız, bugüne kadar aralarında Brad Pitt, Adriana Lima, Angelina Jolie, Johnny Deep, Al Pacino, Tarkan, Ahmet Kaya, Ronaldo, Muslera, Volkan Demirel ve Mesut Özil gibi ünlü fotoğraflarıyla yapılan 40 adet kart başvurusu tespit etmiş ve iptal yoluna gitmiştir. Yoğun talep arasında sahte fotoğraflı başvurusu gözden kaçan L.E.M’nin kartı ise 20 Aralık 2016  tarihi itibariyle iptal edilmiştir. İlk bakışta gülümseten bir yöntem gibi görünse de, yapılan bu iş yanlış beyandır” bilgisini verdi.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
Keyifli Yaş Alma Kongre ve Fuarı 17 Ekim'de açılıyor
image Bu yıl ikincisi düzenlenecek Uluslararası İzmir Keyifli Yaş Alma Fuarı ve Kongresi, 17 Ekim'de kapılarını açmaya hazırlanırken, fuarda birbirinden ilginç 18 atölye çalışması yer alacak.
İzmir'de YİKOB bilgilendirme semineri düzenlendi
image İzmir’de İçişleri Bakanlığı Strateji ve Geliştirme Başkanlığı tarafından yürütülen 'Yatırım izleme ve koordinasyon başkanlıklarının kurumsal kapasitesinin güçlendirilmesi' projesi kapsamında bilgilendirme semine...
İzmir, gelinlik fuarına hazırlanıyor
image Bu yıl 14'üncüsü düzenlenen IF Wedding Fashion İzmir - Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı 21 Ocak'ta kapılarını açacak.