Ana Sayfa >> BİLİM & TEKNOLOJİ 30 Ağustos 2016, Salı 08:34

Sanem Plastik 20. yaşını kutladı

Sanem Plastik 20. yaşını kutladıSektörde 20'nci yaşını kutlayan Sanem Plastik, Swissotel Büyük Efes'te düzenlenen gecede yönetici ve çalışanlarını buluşturdu.
Paylaş  
85
86
67
0

Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kutay ve Yönetim Kurulu Üyesi Nilgün kutay'ın ev sahipliğinde düzenlenen, firmada 5, 10 ve 15 yıldır çalışanlara plaket verilen geceye İzmirli şarkıcı Arda Türegün, şarkılarıyla renk kattı.

Çalışanlarına ve konuklarına hitap eden Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın kutay, 1996 yılında evinde kurduğu küçük bir ofis ile ticari faaliyetlerine başlayan şirketin, 2002 yılından itibaren kendi teknolojisini geliştirmeye ve bu teknolojik altyapı ile üretim yapmaya başladığını söyledi. Halihazırda üretiminin yüzde 98'ini dünya genelinde 50'den fazla ülkeye ihraç eden şirketin kendileri için her zaman ilham ve gurur kaynağı oluğunu belirten Kutay, "Sanem Plastik olarak hedefimiz; hızlı yükselişimizi devam ettirmek ve ürünlerimizi uluslararası pazarlarda mümkün olduğunca çok sayıda kullanıcı ile buluşturmaktır. Mesleki yeterlilik ve kişisel yetkinlik alanlarında eğitimler ile destek verdiğimiz kaliteli insan kaynağımızın sürekli ve azimli çalışmaları sonucu ortaya çıkarılan yenilikler, en rekabetçi pazarlarda dahi sergilediğimiz büyüme trendimizin arkasındaki en büyük güç kaynağıdır. Girişimci ruhumuz, üretimdeki esnek ve yenilikçi yönümüzün her geçen gün daha da güçlenmesini sağlayan itici güçtür" dedi.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
İzmir Tarih Mobil Uygulaması için halk oylaması başladı
image İzmir Tarih mobil Uygulaması, bu yıl 17. kez düzenlenen Altın Örümcek Yarışmasında Mobil Uygulama/Hizmet dalında ön değerlendirmeden geçerek finale kaldı.
Akıllı cihazlara koruma kalkanı
image Yaşar Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans öğrencisi Mert Kılıç, internet üzerinde bir tehdit oluşturan hackerlara karşı, tek bir panel ve cihaz üzerinden engelleyebilen siber güvenlik cihazı geliştirdi.
Twitter'da 140 karakter sınırına düzenleme
image Twitter uzun zamandır beklenen yeniliği sonunda yapıyor. Artık tweet'lerinize koyduğunuz GIF, video gibi birçok eklenti 140 karakter dahilinde sayılmayacak.