Ana Sayfa >> NARLIDERE 14 Ekim 2019, Pazartesi 11:52

Narlıdere'de 200 fidan dikildi

Narlıdere'de 200 fidan dikildi

Narlıdere Belediyesi, 200 fidanı daha toprakla buluşturdu. Çatalkaya'da yapılan orman temizliğinde de farkındalık yaratıldı.

Paylaş  
8
7
7
0

Narlıdere Belediyesi Narlı Mahallesi, Aykut Barka Parkı’nda 200 çam fidanını daha toprakla buluşturdu. Düzenlenen törene Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, CHP İlçe Başkanı Şahin Fırat, TEMA yöneticileri, meclis üyeleri, muhtarlar, öğrenciler ve Narlıdereliler katıldı. Fidanların dikimini gerçekleştiren katılımcılar, can suyunu da birlikte verdi.

Etkinliğe katılanlar, Başkan Ali Engin’in doğum gününü de pasta keserek kutladı. Çatalkaya Mahallesi’nde ise orman temizliği yapıldı. Belediyenin farklı birimlerindeki teknik ekipler ve vatandaşlar, Çatalkaya Dağı’nın eteklerindeki çöpleri temizleyerek farkındalık çalışması yaptı.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
Başkan Batur'dan Narlıdere'de dönüşüm ve doğalgaz müjdesi
image Narlıdere Belediyesi Haziran ayı olağan meclis toplantısını belediye meclis salonunda gerçekleştirdi. Başkan Abdül Bartur, toplantıda 4 mahalledeki kentsel dönüşüm gündemi ile Limanreis bölgesine doğalgazın getirilmes...
Narlıdere'de gençliğin bayramı: 4 günlük büyük şölen
image Narlıdere Belediyesi'nin geleneksel olarak düzenlediği Gençlik ve Çiçek Festivali bu yıl 16 Mayıs, 19 Mayıs tarihleri arasında Narlıdere’yi renklendirecek.
1 Mayıs coşkusu Narlıdere'yi sardı
image Emeğin ve İşçinin bayramı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı her yıl olduğu gibi Narlıdere’de düzenlenen etkinliklerle de kutlanıldı.