Ana Sayfa >> GÜZELBAHÇE 19 Ocak 2017, Perşembe 10:58

Güzelbahçe Belediyesi'nden çocuklara karne hediyesi

Güzelbahçe Belediyesi'nden çocuklara karne hediyesiGüzelbahçe Belediyesi, yarı yıl tatiline giren öğrenciler için karne hediyesi olarak “sinema şenliği” düzenledi. Öğrenciler yarıyıl tatili boyunca Güzelbahçe Kültür Merkezi'ndeki etkinliklerden ücretsiz yararlanabilecek.
Paylaş  
52
43
42
0

Yıl boyunca yaptığı etkinliklerle öğrencileri kültür ve sanatla buluşturan Güzelbahçe Belediyesi, yarı yıl tatiline girecek öğrenciler için dopdolu bir program hazıladı. Belediye, yarı yıl tatiline giren öğrenciler için karne hediyesi olarak “sinema şenliği” de düzenledi.

Güzelbahçe Atatürk Kültür Merkezi’nde 23 Ocak- 4 Şubat tarihleri arasında yeni vizyona giren dört çocuk filmi “Kuzular Kurtlara Karşı”, “Robinson Crusoe”, “Çılgın Dostlar-Korkak Kahraman”, “Ayı Kardeşler- Kurtarma Operasyonu” gösterilecek. Filmler, yarı yıl tatili süresince ücretsiz olarak 12.00-14.00 ve 16.00 saatlerinde izlenebilecek.

Yarıyıl tatilinde tüm çocukları sinema izlemeye  davet eden Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, “Çocuklarımıza hem karne hediyesi vermek hem de tatil günlerini kaliteli etkinliklerle geçirmelerini sağlamak adına dolu dolu bir program hazırladık. Tüm çocuklarımızı eğitim dönemi boyunca gösterdikleri gayret için kutluyor, hepsine iyi tatiller ve iyi seyirler diliyorum” dedi.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
Güzelbahçe'de nikah kıydırmak sadece 1 lira
image Hükümetin müftülüklere nikah yetkisi vermesinin ardından, Güzelbahçe’de belediye sınırlarında nikah kıydırmanın bedeli 1 lira oldu.
Güzelbahçe alevler içinde: Otoyol kapatıldı!
image Güzelbahçe ilçesinde makilik alanda çıkan yangına havadan ve karadan müdahale edildi.
Güzelbahçe'de yangın: İki restoran ve Sahil Güvenlik binası yandı
image İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde bir restoranda sabah saatlerinde yangın çıktı. Yangında 2 restoranın yanı sıra Sahil Güvenlik Binası da büyük zarar gördü.