Ana Sayfa >> GÜZELBAHÇE 7 Mayıs 2016, Cumartesi 17:30

Güzelbahçe'de yılın anneleri asker anneleri

Güzelbahçe'de yılın anneleri asker anneleri

Güzelbahçe Belediyesi, ilçede oturan ve vatani görevlerini yapan askerlerin annelerini ‘Yılın anneleri’ ilan etti.

Paylaş  
68
56
55
0

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, Güzelbahçe’de ikamet eden ve halen vatani görevde bulunan askerlerin annelerini  “Yılın anneleri” ilan ederek ziyaret etti.

Asker annelerine “Sizler yaşadığımız bu terör olayları nedeniyle hergün adeta ölüp ölüp diriliyorsunuz. Vatan topraklarımızı koruyan ve sayelerinde rahatça uyuduğumuz Memetçiklerimizin annelerini yılın anneleri ilan ettik. Bu vesileyle askerdeki evlatları yerine ziyaret ederek ellerinden öptük” dedi.

Başkan İnce,  Atatürk Mahallesi’nde oturan Mardin’in Midyat ilçesinde vatani görevine yapan Erdi Yılmaz’ın ailesini ziyaret etti ve annesi Yasemin Yılmaz’a “Askerdeki oğlun Erdi’nin adına Anneler Gününüzü kutlamaya geldik. Allah askerliğini yapıp evine sağ salim dönmesini nasip etsin. Ülkemiz de artık bu terör belasından bir an evveller kurtulmasını diliyoruz. Ben askere giderken terör vardı, şimdi oğlum askere gidecek hala terör belası var” diye konuştu.

Asker annesi Yasemin Yılmaz da Başkan İnce’ye ziyareti için teşekkür etti ve şöyle konuştu:

Bu terör olayları olmasa daha iyi olacağız. Oğulumun sesini duymadığım an çok kötü oluyorum. Artık televizyonu ve  haberleri izleyemiyorum. Oğlum fotoğrafını gönderdi korkumdan asamıyorum. Askerden döndükten sonra asacağım.”

Başkan İnce, ilçede halen askerde olan 20 gencin annesini “Yılın Anneleri” olarak seçtiklerini söyledi


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
Güzelbahçe'de nikah kıydırmak sadece 1 lira
image Hükümetin müftülüklere nikah yetkisi vermesinin ardından, Güzelbahçe’de belediye sınırlarında nikah kıydırmanın bedeli 1 lira oldu.
Güzelbahçe alevler içinde: Otoyol kapatıldı!
image Güzelbahçe ilçesinde makilik alanda çıkan yangına havadan ve karadan müdahale edildi.
Güzelbahçe'de yangın: İki restoran ve Sahil Güvenlik binası yandı
image İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde bir restoranda sabah saatlerinde yangın çıktı. Yangında 2 restoranın yanı sıra Sahil Güvenlik Binası da büyük zarar gördü.